У Кам'янці здійснили перший політ на трьох з’єднаних повітряних кулях під мостом

Шостого листопада 2004 року здійснили рекордний проліт між собою повітряних куль під мостом "Стрімка лань"
Depo.
6 листопада 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
У Кам
У Кам'янці здійснили перший політ на трьох з’єднаних повітряних кулях під мостом

Шосте листопада історичний день у житті Кам'янця, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Вечірній Кам'янець".

Починаються "рекорди" з 1910 року.

1910 рік. Відкрили (24 жовтня за старим стилем) телефонне сполучення між Кам'янцем-Подільським і Хотином.

 1976 рік. У Кам’янці-Подільському на вулиці Тімірязєва відкрито дитячий садок № 23 "Лелека". Його двоповерхове приміщення, розраховане на 280 місць, звело будівельно-монтажне управління "Промжитлобуд" на замовлення та при допомозі заводу "Електроприлад". У 1984—1989 роках у садку збудовано басейн і сауну.

1987 рік. Відбувся перший виступ народного хору української пісні "Смотрич", що діє при Кам'янець-Подільському міському Будинку культури. Засновник, художній керівник і диригент хору —  композитор, заслужений працівник культури України Микола Петрович Мельник. 31 січня 2013 року в міському Будинку культури відбувся ювілейний концерт хору, присвячений його 25-річчю.

1996 рік. У Кам'янці-Подільському до ПМК-35 (пересувної механізованої колони; начальник Володимир Мужило) приєднався завод залізобетонних виробів. 3 грудня 1999 року на зборах акціонерів ПМК-35 засновано будівельну компанія "Кам'янець".

2002 рік. На підставі наказу Державного департаменту продовольства Хмельницьке обласне державне об'єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Хмельницькспирт" перетворено на державне підприємство "Довжоцький спиртовий завод". 

2004 рік. У Кам’янці-Подільському здійснено рекордний проліт трьох зєєднаних між собою повітряних куль під мостом "Стрімка лань" (пілоти Юрій Бейдик, Олексій Пархоменко, Владислав Клименко).

2005 рік. Урочисто відзначено 600-річчя села Боришківці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Перша згадка про нього в документах припадає на 1405 рік.

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та