У Кам'янці розпочнуть будівництво канатної дороги

Понад дві тисячі респондентів взяли участь в онлайн-опитуванні на сайті Кам’янець-Подільської міської ради щодо будівництва в місті канатної дороги
Depo.
14 липня 2016 08:50
ФОТО: depo.ua
У Кам
У Кам'янці розпочнуть будівництво канатної дороги

Наступного року у Кам’янці-Подільському може розпочатись будівництво канатної дороги, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Кам'янець-Подільської міськради.

Понад дві тисячі респондентів взяли участь в онлайн-опитуванні на сайті Кам’янець-Подільської міської ради з початку травня щодо доцільності будівництва в місті оглядової канатної дороги.

Майже 80% кам’янчан відповіли, що така атракція потрібна місту і готові самі прокататися на канатній дорозі. Половина опитуваних згодна проявити громадську ініціативу й долучитися до участі в реалізації проекту. 50% прагнуть здійснити оглядову подорож каньйоном заради гарних краєвидів, 20% – архітектури і стільки ж – пережитих емоцій.

"У рамках цьогорічного святкування Дня міста було підписано меморандум про співпрацю між міською радою в особі мера Михайла Сімашкевича та ТОВ "Кам’янець-Подільська канатна дорога", директором якого є сам інвестор Олексій Жабський", - йдеться у повідомленні.

Олексій Жабський, за словами Михайла Сімашкевича, має 20-річний досвід в управлінні інвестиційними проектами.

"Головна умова співпраці – реєстрація бізнесу в місті, створення робочих місць та надходження податків до міського бюджету, – заявив Михайло Євстафійович. – Проект будівництва оглядової канатної дороги – дороговартісний, а тому його реалізація планується з 2017 року в кілька етапів. Зараз цей інвестиційний задум знаходиться на стадії проектної та технологічної розробки, економічних розрахунків, узгоджується поетапний план подальших спільних дій".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та