У Кам'янці працює Всеукраїнська студентська школа зі сталого місцевого розвитку

У школі сталого розвитку візьмуть участь студенти з усіх куточків нашої країни, грантові проекти яких визначені як кращи
Depo.
19 липня 2016 15:44
ФОТО: depo.ua
У Кам
У Кам'янці працює Всеукраїнська студентська школа зі сталого місцевого розвитку

У Кам'янці-Подільському, розпочала свою діяльність V ювілейна Всеукраїнська студентська школа зі сталого місцевого розвитку, в рамках Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Кам'янець-Подільської міської ради.

У школі сталого розвитку візьмуть участь майже 30 студентів з усіх куточків нашої країни, які готували грантові проекти та визначені як одні з кращих. 

За словами одного із координаторів, керівника відділу моніторингу та зв'язків із громадськістю Проекту, його мета полягає у пропагуванні сталого місцевого розвитку в Україні. Проект підтримує врядування за участі громад та ініціативи, впроваджувані громадами, щоб покращити умови проживання людей у сільській і міській місцевостях по всій країні. Місцевий розвиток громад зосереджує увагу на відновленні соціальної та комунальної інфраструктури у сферах охорони здоров'я, екології, управлінні водними ресурсами, покращенні управління житловим сектором, енергоефективності і місцевого економічного розвитку.

Студенти літньої школи дізнаються про основні питання реалізації місцевими громадами Хмельниччини власних ініціатив та практиці, а також яким чином вони впроваджують мікро-проекти для покращення рівня життя суспільства. Також хлопці та дівчата матимуть чудову нагоду взяти участь у цікавих майстер-класах та квестах.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та