У Кам'янці-Подільському змагалися маленькі спортсмени та досвідчені олімпійці

Днями у місті відбувся Олімпійський день, в якому взяли участь більше 200 учасників з дошкільних навчальних закладів, спортивних шкіл міста, ОПК за місцем проживання та ветерани спорту

У Кам'янці-Подільському змагалися малень…

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Кам'янець-Подільської міської ради, на відкритті змагань були присутні олімпійський чемпіон Сергій Нагорний та учасник двох зимових Олімпійських ігор Олександр Бортюк.

Учасники у своїх вікових групах змагалися з бігу на різних дистанціях.

Серед дошкільнят перемогу здобули Марія Чубатюк та Стас Хворостовський, серед ветеранів переможцями стали Євгенія Янкун та Валентин Ліпіч, серед хлопців до 10 років переміг Денис Мазур, а серед дівчат - Діана Мазур, до 13 років - Владислав Безубчак та Єлезавета Швець. Сергій Сьомик переміг в категорії до 17 років. Серед спортсменів "Інваспорт"  перемогу здобув Назар Шульга.