ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кам'янці-Подільському все ж побудують насіннєвий завод

Хоча робота з інвесторами розпочата ще 2013 року, буремні події на Сході країни внесли свої корективи у плани підприємців
Depo.
3 липня 2015 09:16
ФОТО: depo.ua
У Кам
У Кам'янці-Подільському все ж побудують насіннєвий завод

Днями очільник Кам'янця-Подільського зустрічався з представниками будівельної компанії "KESZ", постачальниками обладнання "CIMBRIA" і контролюючої організації "Delta", які займатимуться будівництвом насіннєвого заводу у місті.

Про це Михайло Сімашкевич повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, пише Хмельницький.depo.ua.

Розпочав роботу з інвесторами мер ще в 2013 році, однак через події на Сході країни, закордонні фірми не поспішали вкладати кошти в українську економіку.

Проте, активні перемовини було відновлено більше, ніж півроку тому й компанія КВС погодилася на подальшу співпрацю.

"Незважаючи на те, що, на жаль, ситуація в Україні не стабілізувалася, закордонні партнери продовжують співпрацю з Кам'янцем. Під час зустрічі ми домовилися, що до кінця поточного року буде підготовлений будівельний майданчик для встановлення адміністративних та виробничих потужностей. Підрядна організація, яка займатиметься будівництвом, залучатиме до субпідрядних робіт будівельні організації з нашого міста, що дасть додаткові надходження до бюджету" - зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Більше новин про життя краю читайте на Хмельницький.depo.ua