ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кам’янці-Подільському учасники виборчих перегонів “мутять” з документами

Здачу в міську ТВК проміжних фінансових звітів проігнорували три суб’єкти виборчого процесу
Depo.
23 жовтня 2015 14:03
ФОТО: depo.ua
У Кам’янці-Подільському учасники виборчих перегонів “мутять” з документами
У Кам’янці-Подільському учасники виборчих перегонів “мутять” з документами

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ГМ ОПОРА, під час оприлюднення Кам’янець-Подільською міською ТВК проміжних фінансових звітів кандидатів, на засіданні інформували про відсутність звітів від місцевих організацій Аграрної партії України, партії “За конкретні справи” та від кандидата на посаду міського голови Олега Федорова.

Порожній звіт здала міська організація Радикальної партії Олега Ляшка. Виходить, що партійці не отримали і не витратили жодної копійки. З помилками оформлені документи кандидатів на мерське крісло Михайла Посітка та Олега Ткача, партійних організацій ВО “Свобода” та ВО “Батьківщина”. Стосовно них було прийнято рішення щодо перевірки ОДПІ. А от кандидатка на посаду міського голови Вікторія Кохановська, місцеві організації партій “Наш край”, “УКРОП”, “Відродження” взагалі не відкрили виборчих фондів.

Найбільше коштів на передвиборчу кампанію у місті, відповідно до поданих документів, витратила партія “БПП “СОЛІДАРНІСТЬ” (понад 100 тис. грн) і чинний голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич (майже 50 тис. грн.).

Виборчі фонди кандидатів формувались переважно із внесків фізичних осіб. Такі висновки можна зробити на підставі інформації зі звітів. Наприклад, для виборчої кампанії Михайла Сімашкевича та кандидатів від місцевої організації партії “БПП “СОЛІДАРНІСТЬ” не пошкодували грошей працівники міської ради та партійного штабу.

Водночас, не дивлячись на те, що деякі партії взагалі не відкривали виборчих фондів чи здавали їх порожніми, вони активно розповсюджували агітматеріали з наметів. Плакати та листівки в переважній більшості не містять вихідних даних. Такі “грішки” спостерігачі виявили у кандидатки від Радикальної партії Олега Ляшка, та кандидата в облраду від Аграрної партії.

Більше про місцеві вибори на Хмельниччині читайте на  khm.depo.ua.