ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кам'янці-Подільському під асфальт провалилась вантажівка

Через технічну помилку, допущену майже півстоліття тому, стався обвал каналізаційного колектора по вулиці Хмельницьке шоссе
Depo.
29 червня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua
У Кам
У Кам'янці-Подільському під асфальт провалилась вантажівка

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Кам'янець-Подільської міської ради, на аварійно-диспетчерську службу КП "Міськтепловоденергія" надійшло повідомлення про те, що по вул. Смирнова стався обвал асфальту, куди провалився автомобіль.

Рятувальники, що прибули на місце події, за допомогою крана витягнули ЗІЛ.

"За попередніми висновками, причиною обвалу стала повна руйнація каналізаційного колектора, який вийшов з ладу через те, що під час прокладання цієї мережі було встановлено трубу значно більшого діаметру, ніж того вимагали технічні умови. Відповідно, мережа була заповнена всього на одну третю, що сприяло утворенню агресивного аміачного середовища, яке повністю зруйнувало бетонну трубу", - йдеться у повідомленні.

Міська влада організувала доставку питної води для населення, оскільки в ході проведення ремонтних робіт центральне водопостачання довелося припинити.

Як прокоментував міський очільник Михайло Сімашкевич, через технічну помилку, допущену декілька десятиліть тому, сьогодні доведеться шукати кошти на вирішення цієї вкрай небезпечної проблеми, адже потрібно замінити трубу від Смірнова до перехрестя вулиць Чехова - проспект Грушевського.

Більше новин про життя краю Читайте на Хмельницький.depo.ua