Кам'янчани невдовзі зможуть пити воду прямо з-під кранів

У Кам'янці-Подільському планують встановити сучасні установки з доочищення води у багатоповерхівках міста
Depo.
14 вересня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янчани невдовзі зможуть пити воду прямо з-під кранів

Про це повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Кам’янець-Подільської міськради.

Забути про побоювання щодо якості води у мережах дозволять установки з доочищення, про перспективу встановлення яких наразі працюють в КП "Міськтепловоденергія". 

Новий проект, що передбачає встановлення сучасних установок з доочищення води у багатоповерхівках міста розробляють фахівці підприємства.

"Установка з доочищення (об'ємом 500 чи 1000 літрів) буде встановлюватися у підвальному приміщенні, звідки прокладається окремий трубопровід на кухню. Виготовлятися від буде із сучасних полімерних матеріалів, а гарантійний термін його експлуатації становитиме не менше 50 років. Вода з установки подаватиметься виключно для пиття та приготування їжі, а перед тим, як потрапити до крану, вона проходитиме очищення потужним фільтром. Облік очищеної води буде здійснювати окремий лічильник. Таким чином, завдяки спеціальній установці, споживач отримуватиме високоякісну чисту питну воду і при цьому не турбуватиметься про вчасну заміну фільтрів чи їх технічне обслуговування, - йдеться у повідомленні.

Перш ніж втілювати його в життя, адміністрація комунального підприємства хоче порадитися зі своїми споживачами і чекатиме від них пропозицій щодо того, чи потрібна така доочистка у їхньому будинку.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та