ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кам'янці-Подільському будуть по-новому економити воду

У Кам’янці-Подільському розпочали впроваджувати в життя новий енергоефективний проект – облаштування у багатоквартирних будинках індивідуальних теплових пунктів (ІТП).
Depo.
7 червня 2015 14:02
ФОТО: depo.ua

Двадцять один будинок на мікрорайоні "Жовтневому" буде обладнаний сучасними модульними установками, які регулюватимуть подачу тепла та гарячої води в окремі будинки, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на прес-службу КП "Міськтепловоденергія".

За допомогою нового обладнання вдасться вирішити одну із найболючіших проблем сучасного комунального господарства – якісне постачання гарячої води, на яку більше не доведеться чекати по 10-15 хв. Не менше важливим є і те, що завдяки цьому проекту вдасться суттєво економити енергоносії.

"Кам’янець-Подільський, зокрема і комунальне підприємство "Міськтепловоденергія" дуже плідно працює із міжнародними фінансовими організаціями, такими як НЕФКО та Світовий банк, які на дуже вигідних умовах допомагають нам модернізувати наше комунальне господарство, завдяки чому ми економимо енергоносії та покращуємо якість послуг", – коментує міський голова Михайло Сімашкевич.

Проект запроваджується за підтримки міжнародної фінансової організації НЕФКО, яка виділила для Кам’янця-Подільського грант на встановлення вказаного обладнання. Переговори та оформлення документів тривало понад два роки.

Наразі ще ведуться перемовини із фондом про можливість встановлення додаткових десяти індивідуальних теплових пунктів.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua