У Кам'янці підраховують збитки від нічного буревію

Місто намагається працювати в звичному режимі
Depo.
3 серпня 2016 17:38
ФОТО: depo.ua
У Кам
У Кам'янці підраховують збитки від нічного буревію

На ліквідацію збитків від зливи у Кам'янці-Подільському потрібно не одну сотню тисяч гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту мерії.

"Ще вночі, за розпорядженням міського голови Михайла Сімашкевича, робоча група на чолі із заступником мера Сергієм Бабієм приступила до ліквідації наслідків негоди, щоб вранці місто функціонувало у звичному режимі," – інформують в міськраді.

Й наводять дані: "Повалено та пошкоджено дерева на вулицях Данила Галицького, Хмельницьке шосе, Черняхівського; Гунська, 20-22, затоплено машинні відділення ліфтів по вул. Лесі Українки, 42, внаслідок чого ліфти зупинено. Також затоплено машинні відділення ліфтів за адресою Нігинське шосе, 34, внаслідок чого ліфти було зупинено, а будинок відімкнено від електропостачання. Наразі роботу ліфтів та електропостачання відновлено. Не оминула злива і дорожнє покриття міста - вимито бруківку по вулиці Князів Коріатовичів (біля бібліотеки імені Солухи), пошкоджено полотно по вулицях Фрунзе, Чапаєва, Вутіша. Торкнулася проблема і житлових будинків - пошкоджено покрівлі, що призвело до протікання дахів за адресами: Драгоманова, 16; Лесі Українки, 29; Веліканова, 42; Червоноармійська, 42-44; Годованця, 26а; Кулика, 4."

Зрештою міський голова Михайло Сімашкевич зазначає: “Будемо думати де взяти кошти з міського бюджету, яких потрібно не одну і не дві тисячі гривень. На жаль, негода змушує замість збільшення фінансування на медицину, чи освіту, соціальний захист, переглядати розподіл”.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький