У Кам'янець-Подільському районі померло немовля

Медики констатували синдром раптової смерті, та батько звернувся до поліщії
Depo.
4 листопада 2016 18:39
ФОТО: depo.ua
У Кам
У Кам'янець-Подільському районі померло немовля

У пологовому відділенні районної лікарні помер новонароджений хлопчик, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Вечірній Кам'янець".

Дитинка з'явилася на світ на 35-тому тижні вагітності, вагою 2,600 кг.

"Дитина народилася відносно здоровою, ніяких патологій виявлено не було. І дитина і мама почували себе добре. Тому після пологів дитину разом із матір’ю перевели в палату сумісного перебування. І вже зранку, близько 4:30 жінка помітила, що немовля почало капризувати та покликала лікарів, щоб ті оглянули дитину, - розповідає головний лікар районної лікарні Віталій Шевчук. - О 6:30 лікарі помітили, що хлопчик не дихає."

Тіло дитини направили до Хмельницького, де після проведення судово-медичної експертизи, колегія лікарів встановила синдром раптової смерті.

Однак, батько хлопчика вважає, що у цій ситуації винні лікарі тому і звернувся до поліції.

Як зазначив начальник районного відділу поліції Ігор Кшемінський, за фактом смерті дитини відкрито кримінальне провадження відповідно до ст. 115 ККУ - умисне вбивство та  призначено комісійну судово-медичну експертизу.

Довідково. Синдром раптової дитячої смерті (СРДС) визначається як випадок раптової смерті до 1-року життя. 

Смерть зазвичай настає в раніше здорової дитини, а причина летального наслідку залишається нез'ясованою, незважаючи на ретельне розслідування справи. Синдром раптової смерті немовлят (CРС) є причиною малюкових втрат, які не можуть бути пояснені іншими причинами після ретельного дослідження випадків, включаючи анамнестичні дані, аналіз клінічного випадку, секційне дослідження тощо.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт