ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кам'янці визначилися із приміщенням для молодіжного центру

Центр планують створити для активної та креативної молоді міста

Depo.
12 січня 2018 23:13
ФОТО: depo.ua

Для активної молоді у Кам'янці планують створити молодіжний центр, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.

Центр має стати місцем, де б можна було збиратися, щоб обговорити ідейні проекти, запланувати проведення культурно-мистецьких заходів та власне організовувати презентації, кіно-покази, брейн-ринги, різні інтелектуальні ігри, тощо.

Приміщення, яке запропонувала міська рада для втілення цієї ідеї, уже є - одна з кімнат, розташованих в будівлі центрального стадіону імені Г. Тонкочеєва.

Власне що потрібно зробити в цьому приміщенні, за яким призначенням його використовуватимуть та як реалізовуватиме себе молодіжний центр на першому етапі своєї роботи, обговорили 11 січня під час засідання ініціативної групи стосовно створення молодіжного простору в місті спільно з заступником міського голови Вадимом Савчуком.

Окрім того, що учасники зустрічі висловили свої думки як вони бачать роботу молодіжного центру, розглянули досвід й інших центрів в Україні. Наступну зустріч молодь міста запланувала провести наступного тижня вже у приміщенні, де заплановано облаштувати центр.

Нагадаємо, місто над Смотричем хоче стати "Молодіжною столицею" України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері