ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

У Кам'янці відкрили територіальний сервісний центр МВС

Замість МРЕВ у місті над Смотричем запрацював сервісний центр МВС

Depo.
13 вересня 2017 15:21
ФОТО: depo.ua

Сьогодні у Кам'янці розпочав роботу територіальний сервісний центр 6843, передає Depo.Хмельницький з посиланням на ФБ мера міста Михайла Сімашкевича.

Центр виконуватиме функції ліквідованих міжрайонних реєстраційно-екзаменаційних відділів (МРЕВ). Щоправда у новому форматі, за спрощеною процедурою та в покращеній якості.

Розташовувався сервісний центр по проспекту Грушевського 11/2. Аналогічні структури вже працюють у Хмельницькому та Старокостянтинові, а всього таких центрів у Хмельницькій області буде п'ять.

Очолив новостворений центр Олег Ганзюк.

Для Хмельницької області - це вже третій сервісний центр МВС нового формату, обладнаний усіма нововведеннями: перші два працюють у Хмельницькому та Старокостянтинові.

Загалом сервісний центр МВС у Кам'янці-Подільському є обласним рекордсменом з виявлення викрадених транспортних засобів. З 44 розкриттів підробок номерів агрегатів авто, що відбулися за останні 7 місяців на Хмельниччині, 16 здійснили саме співробітники кам'янець-подільського сервісного центру МВС.

"За день цей сервісний центр МВС сучасного формату може надавати до 100 послуг. Окрім того, тут функціонує екзаменаційний клас для складання іспитів на посвідчення водія. Важливо, що відтепер кожен майбутній водій може скористатися відкритою інформацією на сайті Головного сервісного центру МВС для підготовки до іспиту - безкоштовно завантажити тестові питання з варіантами відповідей або потренуватися у вільному доступі для складання тесту," - наголосив перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС Сергій Гончаров.

Традиційно центр обладнаний такими технологічним устаткуванням як елекронна черга, інформаційний бокс, планшет якості обслуговування, за допомогою якого громадяни можуть залишити відгук про роботу адміністраторів.

У регіоні також функціонує мобільний сервісний центр МВС, що регулярно курсує територією області і надає такі послуги як заміна посвідчення водія, реєстрація і перереєстрація транспортних засобів.

За 5 місяців роботи мобільні сервісні центри МВС області встигли надати більше 180 послуг.

Нагадаємо, тести на знання ПДР відтепер можна пройти на сайті сервісного центру МВС.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері