У Кам'янці підпримця змусили виплатити заборговану зарплату 31 працівнику
Роботодавець заборгував людям майже 125 тисяч гривень
- Хмельницький
-
12 січня 2018 18:40
За результатами інспекційного відвідування заборговану зарплату виплатили 31 працівникові, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу управління Держпраці в області.
На одному із підприємств Кам'янець-Подільського виявлено заборгованість по заробітній платі у сумі 124 700 гривень.
Інспектори виявили, що на підприємстві існувала невиплачена заробітна плата за серпень-жовтень 2017 року перед 31 працівником. Зокрема, суб'єкт господарювання порушив вимоги ч.1, 2 ст. 115 Кодексу законів про працю України та ч. 1 ст.24 Закону України "Про оплату праці", де зазначено, що заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.
На вимогу припису інспекторів праці роботодавець в повному обсязі погасив заборговану заробітну плату перед 31 працівником.
Нагадаємо, на Хмельниччині за виплату заробітної плати "в конвертах" оштрафували 82 суб'єкти господарювання.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:27День холостяка – час оновити смартфон Актуально
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 09:50До 15 років тюрми загрожує жителю Хмельниччини, що кілька разів вдарив викруткою в груди свого знайомого
- 21:32Адвокат з Хмельницького налагодив схему незаконного переправлення чоловіків через держкордон
- 20:50Паспорт громадянина України у формі ID-картки: детально про головне
- 16:16На Хмельниччині сталася ДТП за участі чотирьох автомобілів
- 12:25В одній з шкіл на Хмельниччині дітям в їдальні подали їжу з уламками скла
- 22:42Хмельниччина стала пілотною областю у Всеукраїнському проєкті з підвищення рівня безпеки територіальних громад
- 22:02У Хмельницькому лікаря звинувачують у смерті пацієнтки
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 20:20Обшуки у Почаївській лаврі: Що шукають правоохоронці
- 15:50Нічна атака: Як працювала ППО на Хмельниччині
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт
- 20:15Оформлення біометричних паспортних документів у Хмельницькому: Що потрібно знати
Сектор

