У хмельницькому зоокутку тривають "зоряні війни"

Власник кенгуру забрав тваринку додому, єнот повертатись додому не хоче
Depo.
12 липня 2016 09:03
ФОТО: depo.ua
У хмельницькому зоокутку тривають "зоряні війни"
У хмельницькому зоокутку тривають "зоряні війни"

З хмельницького зоокутка, що у парку імені М.Чекмана, Сергій Пальохін забрав кенгуру, якого нещодавно туди передав, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Хоче забрати і єнота. Сергій Пальохін скаржиться на працівницю зоокутка Наталію Розум'як. Каже, що за тваринами погано доглядає.

Керівництво зоокутка запевняє, що умови для тварин цілком нормальні, а працівники невідомо чого пересварилися.

Власник тварин каже, вони будуть жити в нього вдома, як і раніше.

Доглядальниця тварин Наталія Розум'як, яку пан Пальохін звинувачує в неналежній роботі, працює у зоокутку вже 13 років. Крім неї, такі ж обов'язки має ще один працівник і віднедавна це саме Сергій Пальохін, якого вже офіційно оформили на цю посаду. 

"Сергій забрав вже кенгуру, а єнота він не зможе забрати, бо тварина кидається на нього. За місяць, поки тут тварини, Сергій ні разу їм їсти не приніс і не прибрав, навіть за тими, що приніс", - говорить жінка.

У хмельницькому зоокутку тривають "зоряні війни" - фото 1

Наталія Розум'як навіть спочатку написала заяву на звільнення, але як дізналась, що проти неї воює Сергій Пальохін, передумала, бо каже, що їй шкода тваринок.

Як розповів на власній сторінці Андрій Попик, нещодавно Пальохін влаштував шоу-збір підписів. Приніс коробку з левенятами, розповідав, що треба вольєри для тварин побудувати, закликав поставити під проханням підписи. Багато хто з хмельничан не дівлячись на "шапку заяви" ставили підписи. Один із спостережливих та уважних відвідувачів виявив, що не про левів розмова. Сергій Пальохін завуальовано збирав підписи проти працівниці Наталії.   

У хмельницькому зоокутку тривають "зоряні війни" - фото 2

Залагодити конфлікт обіцяв Володимир Лукін, директор комунального підприємства "Парки і сквери м. Хмельницького", на території якого розташовується зоокуток. Він зауважив, що роботою Наталії Розум'як задоволений і припускає, що вона з Сергієм Пальохіним "не зійшлись характерами".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та