ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому збираються кінологи, щоб попередити тероризм і контрабанду

Вперше відбудеться семінар-навчання десятки підрозділів Всеукраїнських структур
Depo.
3 вересня 2015 14:44
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому збираються кінологи, щоб попередити тероризм і контрабанду
У Хмельницькому збираються кінологи, щоб попередити тероризм і контрабанду

Фахівці удосконалюватимуть "Кінологічне забезпечення як складову протидії тероризму та незаконному обігу тютюнових виробів", повідомили Depo.Хмельницький у відомстві.

Кінологічна складова здебільшого є одним із ефективних інструментів в  стратегії боротьби з такми явищами.

А відсутність прогресивних механізмів активної протидії тероризму вказує на певну кризу існуючої боротьби із загрозою тероризму і контрабанди.

За рівнем представництва та тематикою таке навчання вперше проводиться Державною фіскальною службою України, він планує об'єднати зусилля відомств, установ у напрямку удосконалення використання кінологічних команд.

Учасниками стануть керівники кінологічних (служб) підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної служби надзвичайних ситуацій України, Міністерства оборони України, Державної пенітенціарної служби України, Управління державної охорони України, Державної фіскальної служби України, Кінологічного центру „Ягуар" та представники ЗАТ „Джей Ті Інтернешнл Компані Україна".

Довідково. 2014 року за допомогою службових собак у митницях ДФС було виявлено 76453 пачки цигарок, а у І півріччі 2015 року - 13428 пачок. Підрозділами податкової міліції з початку поточного року з незаконного обігу вилучено 8,5 млн. пачок цигарок. Не дивлячись на те, що рівень нелегально ввезених цигарок скоротився, проблема залишилася не вирішеною остаточно. Головними джерелами нелегально ввезених цигарок в Україні є Росія (33 %), на другому місці - Білорусь (32%). Тенденція така, що рівень нелегально ввезених цигарок з Росії зростає, в той час як з Молдови зменшується.

На семінар приїзджають і представники консультативної місія ЄС з реформування цивільного сектору безпеки.

Більше про законність і безпеку читайте на сайті Depo.Хмельницький.