ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому запрацювали пункти збору небезпечних відходів

Хмельничани зможуть здати використані батарейки, відпрацьовані енергозберігаючі лампочки та термометри на переробку
Depo.
24 вересня 2015 09:50
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому запрацювали пункти збору небезпечних відходів
У Хмельницькому запрацювали пункти збору небезпечних відходів

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі міськради, відсьогодні в рамках проведення Днів сталої енергії для мешканців міста запрацюють мобільні пункти збору небезпечних відходів.

Працюватимуть вони до 26 вересня з 9:00 до 17:00 у таких місцях:
- майданчик поблизу ТЦ "Дитячий світ";
- майданчик біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка;
- сквер "Вічний вогонь".

Після того, як зберуть небезпечні відходи (пальчиковиі батарейкиок, люмінесцентні лампочки та зіпсовані градусники), їх відправлять на переробку до ліцензованих спеціалізованих підприємств.

"Утилізацією подібних відходів займаються приватні ліцензовані підприємства, оскільки законодавством не передбачено програм з переробки та знешкодження небезпечних відходів від населення на спеціальних заводах, які фінансувались би за кошти держави", - кажуть у міськраді.

Здати батарейки чи лампочки у пересічних громадян майже немає можливості. Підприємства ж мають можливість за певну плату та за наявності угоди здати такий "небезпечний непотріб" на спеціальні приймальні пункти, які мають ліцензію. Тому в управлінні з питань екології та контролю за благоустроєм міста радять містянам використати можливість принести використані батарейки та лампочки у мобільні пункти збору.

Більше про екологічні проекти та ініціативи - на khm.depo.ua