У Хмельницькому загострилась ситуація з крадіжками

Про це розповів прокурор області Олег Синишин
Depo.
19 травня 2016 16:48
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому загострилась ситуація з крадіжками
У Хмельницькому загострилась ситуація з крадіжками

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП,у Хмельницькому прокуратура ініціювала межвідомчу нараду, мотивуючи це з загостреною ситуацією, пов’язаною зі збільшенням злочинів проти власності.

Керівники обласних правоохоронних органів, державної влади та місцевого самоврядування, місцевих прокуратур, відділів поліції, окремих райдержадміністрацій, міські голови та правоохоронці переймалися кількістю зареєстрованих у поточному році грабежів – 111, зростанням більш ніж наполовину розбоїв – 28, збільшенням випадків незаконних заволодінь транспортними засобами – 77.

За словами прокурора області Синишина, викликає занепокоєння і стан розкриття кримінальних правопорушень зазначеної категорії.

Способи вчинення таких правопорушень стають дедалі зухвалими. Адже злочинці проникають у житло, руйнують та викрадають майно, при цьому застосовують до господарів фізичне насильство, зброю, позбавляючи людей останніх збережень, здоров’я, а інколи й життя.

Викрадення транспортних засобів відбувається, здебільшого, у громадських місцях. Особливу увагу зловмисників привертають дороговартісні автомобілі. Порівняно із попереднім роком, кількість незаконних заволодінь транспортними засобами на території області зросла на майже 17 відсотків, деякі з них вчинені із застосуванням зброї.

"Нинішня ситуація створює соціальну напругу, зобов’язує нас усіх докласти максимум зусиль до запобігання вчиненню таких злочинів, встановлення правопорушників, відновлення прав потерпілих", – наголосив Олег Синишин.

Він зауважив, що усі названі факти свідчать, про низький рівень роботи правоохоронних органів із протидії та профілактики вчинення правопорушень, а також про недостатність проведення превентивних заходів органами влади та місцевого самоврядування.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та