У Хмельницькому з'явився новий символ "зародження нової нації"

Відкриття скульптури приурочили до Дня Конституції
Depo.
25 червня 2016 09:28
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому з
У Хмельницькому з'явився новий символ "зародження нової нації"

Нову символічну скульптуру встановили підприємці Хмельницького на проспекті Миру, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

В обласному центрі урочисто відкрили новий пам'ятник, який символізує зародження нової української нації. Саме так її називає підприємець Роман Пісковецький.

У Хмельницькому з'явився новий символ

“Ця скульптура зведена до річниці прийняття Конституції незалежної України. Ідея виникла ще в 2014, після Революція Гідності. Я запросив скульптора, який створив ескізний проект, ми його деякий час удосконалювали і в кінці зупинились на тому, що зараз бачите. Яйце, на вершечку скульптури, символізує зародження нової нації, зростання патріотизму, об'єднання ідеєю єдиної неподільної держави. Ідея була моя, а скульптор, дуже талановитий, - допоміг її матеріалізувати," – каже підприємець.

Аби всі зрозуміли суть скульптури — спеціально встановили табличку, на якій усе роз'яснено.

У Хмельницькому з'явився новий символ

Скульптура виготовлена із піщаника, що привезли із Західної України, а про вартісь скромно її автори мовчать. Над нею художник працював майже півроку.

У Хмельницькому з'явився новий символ

“Міська влада не заперечує, архітектурна споруда вписується в цю місцевість. Думаю, вона привертатиме увагу і запрошуватиме людей до себе, - розповідає директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександр Чорнієвич. - В художника було своє її бачення і він його втілив”.

Художник Павло Вітвіцький так говорить про нове творіння: "В таких формах скульптури - я відчуваю гармонію і композицію, пропорційне співвідношення всіх елементів. Сама основа - це пластичні форми, де я передав відчуття в художньому вигляді, а яйце - стосується концепції."

У Хмельницькому з'явився новий символ

Нагадаємо, містяни вже розмірковували над надто креативною скульптурою.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та