У Хмельницькому вшанували загиблих при виконанні правоохоронців

Хмельниччина віддала данину пам'яті правоохоронцям, що загинули при виконанні службових обов'язків
Depo.
22 серпня 2016 12:40
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому вшанували загиблих при виконанні правоохоронців
У Хмельницькому вшанували загиблих при виконанні правоохоронців

22 серпня в Україні офіційно відзначається День пам'яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків, передає Depo.Хмельницький.

В цей день біля Головного управління поліції в Хмельницкій області відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам’яті правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків. Вшанувати пам’ять про загиблих правоохоронців прийшли колеги, керівники міста та області, а також їх рідні.

На жаль, в Україні при виконанні своїх службових обов’язків щороку гинуть співробітники правоохоронних органів.

Лише за роки незалежності на Хмельниччині у боротьбі за права і свободи громадян загинуло 34 стражі порядку – хтось від кулі чи ножа при затриманні злочинця, інші – від рук озлоблених хуліганів.

В цей день, згадуючи про відважних правоохоронців, у кожного з присутніх в очах читався невимовний біль та велика гордість за відважні вчинки працівників міліції, адже вони загинули, виконуючи свій службовий обов’язок. Вони не могли вчинити інакше.

Перед тим, як відбулося покладання вінків та живих квітів до меморіалу, до родин загиблих звернувся очільник обласної поліції Микола Семенишин. Він наголосив, що зараз, коли країна фактично перебуває в стані війни, як ніколи гостро відчувається сум, біль та гордість за правоохоронців, що поклали свої життя та здоров'я на благо всіх нас.

У Хмельницькому вшанували загиблих при виконанні правоохоронців - фото 1

"Сумно, що є така дата. Але вона потрібна, щоб ми пам’ятали подвиги тих, хто захищав нас, ціною свого життя. Наш обов’язок – зберегти про них пам'ять і не посоромити їх ім’я, – каже син загиблого працівника органів внутрішніх справ, випускник Національної академії внутрішніх справ Вадим Харчук. – Я гордий, що мій батько був саме такою людиною. Мені боляче приходити на могилу загиблого батька, бо я нічого зробити не можу".

Героїв вшанували хвилиною мовчання, залпами пострілів та покладанням квітів до меморіалу пам’яті. Окрім того, під час церковної служби, співробітники ОВС запалили свічки в честь пам’яті загиблих колег-правоохоронців.

У Хмельницькому вшанували загиблих при виконанні правоохоронців - фото 2

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький