У Хмельницькому випустили перших спецпризначенців, які вчилися за програмою НАТО

Три десятки військовослужбовців стають інструкторами новоствореного навчально-тренувального Центру Сил Спеціальних Операцій України
Depo.
14 травня 2016 13:12
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому випустили перших спецпризначенців, які вчилися за програмою НАТО
У Хмельницькому випустили перших спецпризначенців, які вчилися за програмою НАТО

В 8 полкому спецпризначення відбуваються урочистості з нагоди першого випуску спецпризначенців навчально-тренувального Центру Сил Спеціальних Операцій за кваліфікаційним курсом спеціальних операцій в рамках програми Об'єднаної багатонаціональної групи, повідомляє Depo.Хмельницький.

Інструкторами впродовж шести сісяців були спецпризначенці США, Литви, Латвії, Естонії А гостями сьогоднішнього свята є Начальник Генерального штабу, заступник міністра оборони, військові аташе США, Литви, Латвії та Естонії та очільники місцевої влади.

У Хмельницькому випустили перших спецпризначенців, які вчилися за програмою НАТО - фото 1

Курс тривав з листопада і всі місяці спецпризначенці опановували навики закордонних колег. Далі вони працюватимуть інструкторами в центрі Сил спецоперацій.

Їх тут називають найсильнішими і найпідготовленішими бійцями-спецназівцями. В їх повноваження входитимуть – ведення розвідки, захист інформаційного простору, ведення спецоперацій різного ґатунку.

У Хмельницькому випустили перших спецпризначенців, які вчилися за програмою НАТО - фото 2

До слова, завершення створення Сил Спеціальних операцій планується в Україні до 2018 року. Тепер створюється інфраструктура і перепідготовка за стандартами НАТО.

У Хмельницькому випустили перших спецпризначенців, які вчилися за програмою НАТО - фото 3

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький