ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому відкрили вернісаж живопису

Валентина Баранюк експонує 53 живописних полотна у різноманітних техніках і жанрах
Depo.
8 жовтня 2015 15:35
ФОТО: depo.ua

"В кожній миті - життя" - саме таку назву отримав щойно відкритий вернісаж живопису від талановитої хмельничанки Валентини Баранюк,повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу Хмельницької міськради.

Коли відвідувачі виставки дізнаються, що це роботи аматорки, яка досі поза різноманітними спілками та асоціаціями художників, яка не отримала академічної художньої освіти, крім навчання в художній школі, - люди зізнаються, що в почутому відчувається певний когнітивний дисонанс, тобто невідповідність між отриманим візуальним задоволенням та офіційною інформацією про автора.

Адже не кожен, навіть обдарований, художник з академічною освітою здатен на такі можливості в образотворчому мистецтві!.. І це найяскравіша емоція чи не кожного відвідувача цього вернісажу.

Валентина Баранюк вважає, що її роботи воліють радувати людей, адже створені саме для цього. І радістю своєю, яку вона вдосталь отримує в своєму натхненному творчому непосидючому невпинному пошуку, художниця щедро ділиться зі світом, який вважає щирим і світлим.

Виставка живопису  від Валентини Баранюк в музеї історії міста Хмельницького триватиме до 20 жовтня.

Про творчих людей міста читайте на Depo.Хмельницький.