Насіров у Хмельницькому відкриває Регіональний кінологічний навчальний центр

Тепер і в Україні є офіційна структура Всесвітньої митної організації
Depo.
26 серпня 2016 11:22
ФОТО: depo.ua
Насіров у Хмельницькому відкриває Регіональний кінологічний навчальний центр
Насіров у Хмельницькому відкриває Регіональний кінологічний навчальний центр

Голова ДФС України Роман Насіров у Хмельницькому відкриває Регіональний кінологічний навчальний центр Всесвітньої митної організації, повідомляє Depo.Хмельницький.

Український Регіональний кінологічний навчальний центр ВМО стане 9 у світі. Так, 4 таких центри працюють в Азії (Казахстан, Узбекистан, Азербайджан та Китай) та 3 – в Європі. Восьмий центр, який розташується в Саудівській Аравії, наразі в процесі створення.

Вітепер тут готуватимуть кінологічні команди для потреб митних органів країн-членів ВМО. У Хмельницькому здійснювати підготовку службових собак митних органів країн Східної Європи та Чорноморського регіону, що підвищує авторитет вітчизняної кінології на міжнародному рівні, сприяє забезпеченню належного рівня та отримання досвіду і передових методик у галузі кінології.

"У центрі готуватимуть команди (кінолог і собака) для пошуку не лише вибухівки, зброї, грошей і наркотиків. Зараз ми розробляємо спеціальну програму для навчання кінологічних команд, які спеціалізуватимуться на пошуку бурштину", - заявив Роман Насіров.

В урочистому відкритті Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації у Хмельницькому взяли участь гості з митної адміністрації Республіки Молдова; Республіки Польща, Гру́зії; представники міжнародних організацій, представництв зарубіжних країн в Україні, АТ "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна", ПзІІ "Імперіал Тобако Юкрейн"; Голова Державної прикордонної служби України, Голова Національної поліції України, Командувач Національної гвардії України, Голова кінологічної спілки України, очільники місцевих органів влади.

Насіров у Хмельницькому відкриває Регіональний кінологічний навчальний центр - фото 1

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та