ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому відбулась науково-практична коференція терапевтів

Науково-практична конференція Школи терапевтів імені Л.Т.Малої зібрала провідних фахівців з Хмельниччини і Харківщини
Depo.
27 серпня 2015 16:51
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому відбулась науково-практична коференція терапевтів
У Хмельницькому відбулась науково-практична коференція терапевтів

Як повідомили Depo.Хмельницький в Обласному центрі здоров'я, в конференц-залі патологоанатомічного центру відбулась конференція на тему "Неінфекційні хвороби: стратегії діагностики, лікування і профілактики".

На початку конференції харьківські лікарі презентували документальний фільм, присвячений пам'яті їх учителю - завідувачу кафедри шпитальної терапії і клінічної фармакології Харківського державного медичного університету, заслуженого діяча науки України, лауреата премії ім. М.Стражеска НАНУ, лікаря , що неодноразово нагороджена орденами та державними преміями - Любові Трохимівни Малої.

Враховуючи видатний вклад в розвиток медицини, повагу колег та учнів до цієї надзвичайно чуйної жінки-лікаря, послідовники Любові Трохимівни Малої створили Школу терапевтів її імені.

В ході конференції першою запропонувала колегам свою доповідь на тему "Неалкогольна жирова хвороба печінки та кардіоваскулярний ризик" кандидат медичних наук Тетяна Соломенцева.

Стосовно вибору раціональної антибіотикотерапії при загостреннях хронічних обструктивних захворюваннях легень з хмельницькими колегами поділилась Олена Колеснікова - старший науковий співробітник відділу пульмонології ДУ "Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМНУ".

Професор кафедри клінічної фармакології ТДМУ ім. Горбачевського Володимир Шманько докладно зупинився на веденні пацієнтів з високим кардіоваскулярним ризиком.

Обговорили медики також сучасні підходи до лікування та профілактики діабетичної нефропатії та стан надання допомоги хворим нефрологічного профілю.

Конференція пройшла у форматі обміну досвідом, тож і хмельницькі, і харківські терапевти винесли із зустрічі багато важливого.

Більше про медицину - на khm.depo.ua