У Хмельницькому відбулась церемонія відкриття оновленного герба міста

На фасаді будівлі виконавчого комітету та Хмельницької міської ради урочисто відкрили оновлений герб міста
Depo.
29 червня 2016 12:59
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому відбулась церемонія відкриття оновленного герба міста
У Хмельницькому відбулась церемонія відкриття оновленного герба міста

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу міськради, 28 червня, під час урочистих заходів до Дня 20-ї річниці Конституції України, відбулося офіційне відкриття оновленого герба міста, встановленого на фасаді будівлі виконавчого комітету та Хмельницької міської ради.

У Хмельницькому відбулась історична подія - фото 1

"Сьогодні, у день 20-ї річчя Конституції України, ми на майдані біля міської ради стаємо учасниками історичної події – відкриття оновленого геральдичного знаку нашого міста, герба Хмельницького. Хочу передати вам найщиріші та найтепліші вітання від Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, вітання з Днем Конституції та відкриттям оновленого герба Хмельницького. Хочу побажати, щоб оновлення відбувалося не лише за формою, а й за змістом. Щоб, люди, які працювали і працюють в цьому приміщенні й фактично тут живуть, примножували успіхи нашого міста. Щоб усі хмельничани усвідомлювали, що не лише від роботи тих людей, які працюють у Хмельницькій міській раді, а й від кожного з нас залежить успіх нашого міста. Від того, чи ми сплатили податки, чи ми не смітимо на вулицях, чи ми працюємо задля блага нашого міста. Це приміщення Олексіївського реального училища бачило багато прапорів та геральдичних знаків. Бажаю, щоб під цим оновленим знаком усім нам жилося мирно та добре", - сказав секретар міської ради Михайло Кривак. 

У Хмельницькому відбулась історична подія - фото 2

В оновленому гербі міста щит оздоблений золотим декоративним картушем і увінчаний тризубчатою короною – символом богині Тіхе, покровительниці міст. Незмінними залишили три стріли золотистого кольору на блакитному тлі. Прикрасила новий герб італійська мозаїка. Символ міста має висоту півтора метра, а його вага складає 60 кілограм.

Роботи по демонтажу старого гербу міста Хмельницького відбулися 16 червня.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та