У Хмельницькому в школі незаконно працював медкабінет

Суд зобов'язав орендаря вернути майно громаді міста
Depo.
17 травня 2016 09:41
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому в школі незаконно працював медкабінет
У Хмельницькому в школі незаконно працював медкабінет

За позовом прокурорів незаконного орендаря зобов’язали повернути майно одного з НВК Хмельницького, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт відомства.

За інформацією керівника Хмельницької місцевої прокуратури Валерія Заяца, йдеться про 22 кв. метри приміщення, розташованого на першому поверсі трьохповерхового навчально-виховного комплексу у м.Хмельницькому.

За умовами договору оренди, укладеного в січні 2016 року між підприємцем, виконкомом міської ради та навчальним закладом, орендареві надали право використовувати спірне приміщення упродовж трьох років для проведення діяльності з медичної практики.

"Вказана угода суперечить законодавству, оскільки заборонено передавати в оренду заклади освіти з будь-якою іншою метою, крім провадження навчальної роботи. З цих підстав прокуратура звернулася у господарський суд в інтересах територіальної громади з позовом про визнання недійсним договору оренди нерухомого майна та зобов’язання підприємця повернути його навчально-виховному комплексу," – повідомляють в прес-службі прокуратури Хмельницької області.

Відтак суд повністю задовільнив позов місцевої прокуратури з вимогою виселити незаконного орендаря зі шкільного приміщення площею 22 кв. метри та експертною вартістю понад 50 тис. гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та