ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому учасники програми "Доступне житло" вимагають повернення коштів

Сім'ї, що вклали гроші у будівництво за програмою "Доступне житло", досі без даху над головою. Влада - мовчить
Depo.
14 вересня 2015 11:28
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому учасники програми "Доступне житло" вимагають повернення коштів
У Хмельницькому учасники програми "Доступне житло" вимагають повернення коштів

Учасники програми "Доступне житло" вимагають від влади повернути свої кошти, передає Depo.Хмельницький із посиланням на телеканал "Ексклюзив".

"Учасники соціальної програми, котрі взяли участь в дольовому будівництві на Озерній, досі не можуть поселитися в своїх квадратних метрах", - повідомляється у сюжеті телеканалу.

Фінансування від держави люди не дочекалися, відтак будівництво залишається незавершеним вже майже 2 роки. Дольовики вже вкотре просять владу посприяти вирішити питання.

Будинок на вулиці Озерній мав бути зданий в експлуатацію восени 2013-го. Згідно з програмою "Доступне житло" держава мала би відшкодувати 30 відсотків коштів, витрачених на будівництво з кишені дольовиків. Але так проблеми молодих сімей держава вирішувала впродовж двох років.

В цьому будинку частину держфінансування пощастило отримати власникам 18 квартир. Для решти поселення в ці стіни відкладалося - забудовник не бажав продовжувати роботи без погашення своїх затрат.

Для тридцяти трьох власників квартир, які внесли по 154 тисячі гривень ,забудовник пропонував самим покрити те, що мала би заплатити держава, а це близько 60-ти тисяч гривень. І частина дольовиків погодилась в надії згодом повернути кошти. Проте будинок досі не готовий, а люди вже витратили всі заощадження та навіть зайшли в борги.

Люди вимагають у державних посадовців відшкодувати їм те, що мала би профінансувати державна програма.

Забудовник же тепер вимагає від дольовиків ще близько двох мільйонів гривень для газифікації будинку та облаштування прибудинкової території.

Учасники програми молодіжного кредитування хочуть зібрати за круглим столом і міських обранців, і керівництво області, і забудовника, адже по кабінетах чиновників ходять вже 8 місяців.

Про свою проблему повідомили навіть Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. Проте поки ніхто з можновладців дольовикам нічим не допоміг.

Більше про будівельні скандали - на khm.depo.ua