ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому три "мамочки" сядуть за створення будинку розпусти

За рішенням суду всіх покарано позбавленням волі з іспитовим терміном
Depo.
5 жовтня 2015 15:30
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому три "мамочки" сядуть за створення будинку розпусти
У Хмельницькому три "мамочки" сядуть за створення будинку розпусти

Хмельницький міськрайонний суд розглянув матеріали провадження і визнав жінок підсудних винними, повідомляє Depo.Хмельницький.

На початку року працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми УМВС разом із міськвідділом виявили цілу групу, що поширювала розпустну діяльність. Троє жіночок організували справжнісінбкий бордель у Хмельницькому і займалися звідництвом.

Відтак, суд розглянув матеріали провадження і визнав підсудних винними у вчиненні кримінального правопорушення - "Створення або утримання місць розпусти і звідництво" Кримінального кодексу України.  Одна з фігуранток отримала вирок, що передбачає 3 років 6 місяців ув'язнення, а дві її напарниці - по 3 роки.

Також рішенням суду жінок було звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки кожній. Впродовж цього часу вони зобов'язані періодично відмічатися у кримінально-виконавчій інспекції. Крім того, засудженні не мають права виїжджати на постійне місце проживання за кордон.

Нагадаємо, в одному із закладів відпочинку в обласному центрі, проте інтимні послуги там не надавалися - дівчата їхали в сусідню сауну або ж інше місце. Клієнт сплачував 300-350 гривень за повію і ще 140 за оренду сауни.

Про життя краян читайте на сайті Depo.Хмельницький.