У Хмельницькому створили "Фронт боротьби з бідністю"

В міжнарождний День боротьби з бідністю громадські рганізації обласного центру створили свій штаб
Depo.
17 жовтня 2016 12:13
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому створили "Фронт боротьби з бідністю"
У Хмельницькому створили "Фронт боротьби з бідністю"

Віднині громадські організації Хмельницького створили штаб і починають боротися зі злиднями, повідомляє Depo.Хмельницький.

У Хмельницькому створили "Фронт боротьби з бідністю" - фото 1

На головному майдані обласного центру відбулися збори-мітинг, де активісти оголосили про об'єднання і відповідну телеграму написали керівникам держави.

У Хмельницькому створили "Фронт боротьби з бідністю" - фото 2

У Хмельницькому створили "Фронт боротьби з бідністю" - фото 3

"Вимагаємо дострокових виборів Парламенту і Президента України, - йдеться в проекті телеграми. – Константуємо: нашу Батьківщину, наш народ антинародна влада довела до економічного колапсу, морального каліцтва, фізичного зубожіння. Ми починаємо боротися проти злиднів."

Дали згоду увійти в цей штаб 76 громадських організацій, що входять в громадську раду при міськраді, 3 ветеранські організації та одна козацька спільнота.

Як власне боротимуться і що робитимуть з'ясують пізніше, потому як підпишуть і направлять телеграму Президенту, очільникам Уряду і ВР.

У Хмельницькому створили "Фронт боротьби з бідністю" - фото 4

Довідково. Спочатку цей день було означено як Всесвітній день боротьби за подолання крайньої бідності. Його відзначали неурядові організації світу з ініціативи Міжнародного руху за надання допомоги групам населення, що бідують - "Четвертий Cвіт" і її засновника о. Жозефа Вресінскі (фр. Joseph Wresinski, пол. Józef Wrzesiński).

1992 року Генеральна Асамблея ООН підтримала цю ініціативу й оголосила цей день Міжнародним днем боротьби за ліквідацію бідності.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт