У Хмельницькому сквері ім.Шевченка ледь не звели незаконну будову

Прокуратура виявила невідповідність у паперах, згідно яких землі парку передали під забудову
Depo.
2 червня 2016 16:02
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому сквері ім.Шевченка ледь не звели незаконну будову
У Хмельницькому сквері ім.Шевченка ледь не звели незаконну будову

Хмельницькою місцевою прокуратурою виявлено факт незаконної передачі під будівництво землі в межах об’єкту природо-заповідного фонду (ПЗФ), передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі облпрокуратури, встановлено, що на підставі рішення сесії міської ради, без проведення земельних торгів, з ТОВ "Гранд-Альянс" було укладено договір про передачу у користування земельної ділянки площею 1200 кв.м. по вул. Володимирській, 58/2 на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Сквер імені Т.Г. Шевченка" під будівництво громадської будівлі із підземною парковкою.

У зв’язку з тим, що землю неправомірно вилучено із земель ПЗФ, які охороняються як національне надбання, прокуратура звернулася у господарський суд в інтересах держави з позовом про визнання недійсними рішення ради та договору оренди земельної ділянки.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, позовні вимоги прокуратури судом задоволено повністю. А відтак збережено цілісність об’єкту ПЗФ та надано громаді міста можливість і надалі використовувати сквер в естетичних, виховних, наукових, природоохоронних та оздоровчих цілях.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та