ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому "розводять на гроші" любителів "полунички"

В Інтернеті набув популярності новий вид шахрайства
Depo.
11 вересня 2015 12:22
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому "розводять на гроші" любителів "полунички"
У Хмельницькому "розводять на гроші" любителів "полунички"

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі УМВС України в області, останнім часом у всесвітній мережі Інтернет набув розповсюдження новий вид шахрайства: зловмисники створюють сайти з пропозиціями надання інтимних послуг і в подальшому заволодівають коштами громадян шляхом обману.

Іншими словами - кошти беруть, а послуг не надають.

Шахраї розраховують, що обмануті громадяни ніколи не будуть звертатися до правоохоронних органів через почуття сорому.

"У ході моніторингу інтернет-простору працівники відділу по боротьбі із торгівлею людьми УМВС України в Хмельницькій області виявили 5 шахрайських сайтів, на яких розміщена інформація про надання інтимних послуг практично у всіх обласних центрах України, в тому числі і у Хмельницькому", - повідомили у прес-службі.

У відповідних розділах сайтів розміщені відверті фото дівчат, які начебто надають інтимні послуги. За кожною з них закріплений мобільний номер телефону та прейскурант цін на послуги.

На дзвінки за більшістю телефонних номерів відповідають чоловіки, які повідомляють, що дівчата виїжджають на виклик лише після перерахування платні за їхні послуги на банківські рахунки, відкриті, здебільшого, на окупованих територіях на сході України. Звісно, що після перерахування коштів ніхто ні до кого не приїжджає, а обманута особа не має практичної можливості повернути власноруч віддані шахраям гроші.

У зв‘язку з цим відділ по боротьбі зі злочинами, пов‘язаними з торгівлею людьми, звертається з проханням бути обережними і пам‘ятати, що за українським законодавством заняття проституцією є правопорушенням.

Більше про шахрайства - на khm.depo.ua