У Хмельницькому районі "покористувалися" земелькою на 780 тисяч гривень

Майже півтори тисячі гектарів угідь використовували підприємці незаконно
Depo.
4 жовтня 2016 12:39
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому районі "покористувалися" земелькою на 780 тисяч гривень
У Хмельницькому районі "покористувалися" земелькою на 780 тисяч гривень

У Хмельницькому районі виявили факт незаконного використання сільгоспугідь, чим завдали збитків державі у розмірі понад 780 тисяч гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

Прокурори місцевого відомства встановили, що у 2012 році між державним та приватним підприємствами укладено договір про виробництво сільськогосподарської продукції.

За словами керівника Хмельницької місцевої прокуратури Валерія Заяца, службові особи, діючи за попередньою змовою, шляхом укладення удаваного договору на виробництво сільськогосподарської продукції та додатків до нього, в період 2012-2013 років незаконно використовували земельні ділянки для виробництва сільськогосподарської продукції загальною площею 1450 га, визначивши занижений розмір орендної плати, та таким чином фактично приховали орендні відносини.

Така "співпраця" потягла за собою тяжкі наслідки у вигляді ненадходження до бюджету орендної плати в розмірі понад 780 тисяч гривень.

За втручання прокуратури рішенням Вищого господарського суду України вищевказаний договір визнано недійсним.

"За фактом, 30 вересня поточного року місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України," – інформують в прес-службі прокуратури Хмельницької області. - Слідство триває."


                                                                                      

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт