У Хмельницькому проведуть аналіз комунальних підприємств

Три дні громадські активісти та журналісти семи областей України вивчали особливості та законодавчу базу функціонування КП
Depo.
23 червня 2016 12:13
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому проведуть аналіз комунальних підприємств
У Хмельницькому проведуть аналіз комунальних підприємств

З 17 по 19 червня громадські активісти та журналісти з Івано-Франківська, Ужгорода, Тернополя, Львова, Хмельницького, Луцька та Рівного вивчали особливості та законодавчу базу функціонування КП, аналізували чинні корупційні схеми тощо, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ini.km.

Навчання проводили експерти Інституту Політичної Освіти Олександр Солонтай та Українського національного центру політичних досліджен Іван Лукеря.

Проходитиме аналіз КП у вказаних містах у рамках проекту "Рейтинг публічності комунальних підприємств". Відповідальні особи у кожному місті, у Хмельницькому це голова ГО "Хмельницька ініціатива" Олег Черненко, проведуть моніторинг відкритості комунальних підприємств на основі якого складатиметься рейтинг публічності КП.

На завершення розроблять проект рішення про відкритість комунальних підприємств, яке активісти передадуть у місцеві ради та оприлюднять у вільний доступ. Положення розроблятиметься на основі моніторингу та має на меті нівелювати ряд корупційних ризиків, які є у роботі комунальних підприємств.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та