ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому пропагують здоровий спосіб життя та органічне харчування

Просвітницька акція "Здорова дитина - здорова сім'я - здорове суспільство" відбулася днями в обласному центрі
Depo.
14 липня 2015 15:18
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому пропагують здоровий спосіб життя та органічне харчування
У Хмельницькому пропагують здоровий спосіб життя та органічне харчування

Про це Хмельницький.depo.ua повідомляє із посиланням на прес-службу Хмельницької міськради.

Всесвітня організація захисту прав споживачів Consumer International оголосила девіз захисту споживачів у 2015 році - "Права споживачів на здорове харчування".

Минулими вихідними в сквері ім. Тараса Шевченка відбулась просвітницька акція "Здорова дитина - здорова сім'я - здорове суспільство".

Її організаторами виступили Всеукраїнська екологічна громадська організація "МАМА-86" і Товариство споживачів Хмельницької області.

Мета акції - пропаганда здорового способу життя серед молодих сімей міста, інформування громадян про органічну продукцію українського виробництва, її маркування та переваги.

"Як з'ясувалося, із зростанням свідомості споживачів щодо вживання харчових продуктів поширюється коло прихильників здорового способу життя і здорового харчування. Задоволення родинних потреб у їжі для багатьох мільйонів українських споживачів, як ніколи, перетворюється на проблему збереження здоров'я", - зазначила голова правління товариства споживачів Хмельницької області Ірина Назаревич.

У ході проведення акції її організатори надавали охочим хмельничанам консультації щодо захисту прав споживачів, рекламували товари і послуги підприємств міста, які користуються правом використання знаку "Довіра споживача".

Також проводили для молодих батьків майстер-класи щодо розвиваючих ігор та занять з дітьми, віком від півтора до десяти років, дегустацію органічної продукції українських виробників.

Більше про здоров'я та здоровий спосіб життя читайте на khm.depo.ua