У Хмельницькому податківців вкотре блокують "народні підприємці"

Здійснити перевірку за скаргою інспекторам не вдалося – їх практично силою виштовхали із майстерні
Depo.
17 червня 2016 16:00
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому податківців вкотре блокують "народні підприємці"
У Хмельницькому податківців вкотре блокують "народні підприємці"

Намагаючись перевірити скаргу, податкові ревізори наштовхнулися на зухвалий опір власника майстерні, повідомляє Depo.Хмельницький.

На момент перевірки інспектори в приміщенні майстерні з обробки скла працювало двоє осіб. Чоловіки, розповівши що вони роблять і за які гроші, зрештою подзвонили, за їх словами власнику.

У Хмельницькому податківців вкотре блокують "народні підприємці" - фото 1

Григорій Дерв’янчук, що і є власником, одразу зчинив галас і викликав поліцію.

"Я людина і це моя приватна власність і ви не маєте права тут бути", - неодноразово кричав підприємець і, в прямому значенні слів, виганяв перевіряючих.

Ті, в свою чергу, в кілька спроб намагалися показати документи і пояснити чому прийшли. Однак, все – намарно.

Майже година сварка, яку провокували і роздували люди, що зібралися на підтримку "народного" підприємця, закінчилася чи не повним фіаско податківців. Григорій Дерв’янчук так і не показав жодного документу – ні на право здійснення підприємницької діяльності, ні про найманих працівників.

У Хмельницькому податківців вкотре блокують "народні підприємці" - фото 2

"Фактичну перевірку, яку ми маємо здійснити - ми проведемо впродовж 10 днів, - каже начальник відділу контрольно-перевірочної роботи ДПІ Хмельницького Віктор Шабатура. - Податківці зроблять все необхідне, щоб підприємець працював в правовому полі. Тим більше, в нас є матеріали контрольної закупівлі та пояснення найманих працівників."

Нагадаємо, на Хмельниччині самопроголосилася тергромада і присвоїла собі владні повноваження, - принаймні так трактують їхні дії правоохоронці.

У Хмельницькому податківців вкотре блокують "народні підприємці" - фото 3

Окрім того вони проводили реєстраційну діяльність та видавали свідоцтва "народного підприємця", вийшовши за межі правового поля. А ще ці люди мають і власні "паспорти" із промовистою константацією - Людина.

До слова, власне "посвідку" такого зразку і демонстрував Григорій Дерев'янчук інспекторам. Сама ж організація має назву "Міжнародна владна неурядова організаційно-правова форма самоорганізації, самозахисту, самозабезпечення, та прямого народовладдя людини".

Люди ж її охрестили самопроголошеною тергромадою, а підприємців - "народними".

Аналогічна спроба провести перевірку відбулася днями на Центральному продовольчому ринку Хмельницького.