У Хмельницькому планують відкрити витверезник

Ця ідея поки що на рівні планів
Depo.
19 травня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому планують відкрити витверезник
У Хмельницькому планують відкрити витверезник

 Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП, на базі Хмельницького міського протитуберкульозного диспансера за адресою вул. Житецького, 22 можуть відкрити відділення для тимчасового перебування нетверезих громадян. 

Новий очільник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач розповів, що в обласному департаменті охорони здоров’я планують залишити в цій будівлі поліклініку тубдиспансеру з денним стаціонаром, а також перенести туди поліклініку наркологічного диспансеру та поліклінічне відділення центру СНІДу.

Назву заплпнованому відділенню Борис Ткач поки шо не дав.

За його словами, витверезник можуть відкрити на базі частини старої будівлі тубдиспансеру, де зараз знаходиться притулок для безхатченків "Промінь надії".

Притулок в жодному випадку не виженуть. Зараз в старій будівлі знаходиться дирекція притулку, а поряд є недобудована споруда, куди їй запропонують переїхати після завершення.

"Туди будуть звозити осіб в нетверезому стані без травм або ж якщо є підозра на травму, то після огляду лікаря. Обов’язково буде спостереження медиків, але не спеціалізована допомога", – розповів лікар.

Борис Ткач наголосив, що наразі відкриття витверезника – це лише ідея, і не відомо чи вдасться її втілити в життя. Однак така потреба безумовно є, бо зараз більшість п’яничок приймає міська лікарня, що створює суттєві незручності не тільки іншим пацієнтам, а й лікарям.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та