У Хмельницькому півтори сотні студентів НАДПСУ попрощалися з альма-матер

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся черговий випуск
Depo.
30 червня 2016 22:21
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому півтори сотні студентів НАДПСУ попрощалися з альма-матер
У Хмельницькому півтори сотні студентів НАДПСУ попрощалися з альма-матер

Дипломи отримали студенти НАДПСУ, що здобували вищу освіту за спеціальностями "Право", "Філологія", "Автомобільний транспорт", повідомляє Depo.Хмельницький.

"Ми відчуваємо гордість за вас, тому що ви проявили наполегливість, цілеспрямованість, зусилля, здібності і талант, виконали складні академічні програми, змогли стати справжніми фахівцями, - привітав випускників ректор, доктор технічних наук, професор Олег Шинкарук. - Чотири роки тому ви вступили до академії і відкрили для себе новий світ – світ академічного навчання, наукового пошуку, цінностей, серед яких – свобода творчого мислення, культ знання, демократія і гуманізм, толерантність, відкритість новому і повага до традицій. Бажаю вам удачі і нехай диплом Національної академії стане для вас першою сходинкою у професійне життя."

А ще ректор наголосив, що нашій країні потрібні високопрофесійні фахівці, від яких чекають самовідданості, ініціативи, креативних підходів у виконанні роботи, відповідальності та патріотизму.

У Хмельницькому півтори сотні студентів НАДПСУ попрощалися з альма-матер - фото 1

Цьогоріч Національна академія випустила 158 молодих фахівців, із них зі ступенем вищої освіти бакалавр – 88 студентів, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст – 70 студентів. 25 випускників отримали диплом з відзнакою, прізвища 6-х з них занесено на Дошку пошани академії.

У Хмельницькому півтори сотні студентів НАДПСУ попрощалися з альма-матер - фото 2

Продовжують навчатися в стінах академії ще близько 300 студентів 1-го, 2-го та 3-го курсів.

У Хмельницькому півтори сотні студентів НАДПСУ попрощалися з альма-матер - фото 3

Але не всі студенти поспішають покидати стіни рідного навчального закладу. Більшість випускників бакалаврського рівня вищої освіти продовжать навчання для отримання дипломів вищого ступеня освіти. 

У Хмельницькому півтори сотні студентів НАДПСУ попрощалися з альма-матер - фото 4

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та