У Хмельницькому намагалися "прихватизувати" цілий дитсадок

Балансова вартість 10 тисяч квадратних метрів споруди – 4 мільйони гривень
Depo.
8 серпня 2016 11:16
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому намагалися "прихватизувати" цілий дитсадок
У Хмельницькому намагалися "прихватизувати" цілий дитсадок

У Хмельницькому прокуратура завадила незаконному набуттю у власність дитсадка вартістю 4 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

"Припинено чергову спробу публічного акціонерного товариства "Катіон" відсудити у громади дитячий заклад загальною площею понад 10 тис. кв. м та балансовою вартістю 4 млн гривень", - інформують правоохоронці.

Товариство звернулося в міськрайонний суд із адміністративним позовом до виконавчого комітету Хмельницької міської ради про визнання протиправним та скасування рішення від 1996 року щодо прийняття у власність ради дошкільного виховного закладу № 6 акціонерного товариства "Катіон".

Позовні вимоги ґрунтувались на тому, що це майно, як об’єкт соціально-культурної сфери, раніше входило до цілісного майнового комплексу державного підприємства і нібито неправомірно було включено до переліку об’єктів комунальної власності міста на підставі клопотання правління акціонерного товариства.

Хмельницька місцева прокуратура вступила у судову справу за вказаним позовом, яку судом 4 серпня закрито. Відтак, не допущено вибуття із комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького приміщення та території дитячого садочка, в якому виховується 350 дошкільнят.

"Раніше ПАТ уже зверталося до господарського суду з позовом щодо скасування свідоцтва про право власності міської ради на приміщення цього дошкільного закладу. Проте після вступу прокуратури у судову справу безпідставні доводи товариства були спростовані та у задоволенні його позовних вимог відмовлено," - зазначив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та