ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому на полігоні курсанти-прикордонники вправлялися в стрільбі

Вперше для курсантів 4 курсу проводять додаткові практичні тренування з бойової стрільби з усієї стрілецької зброї, яка є на озброєнні Держприкордонслужби
Depo.
7 жовтня 2015 18:39
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому на полігоні курсанти-прикордонники вправлялися в стрільбі
У Хмельницькому на полігоні курсанти-прикордонники вправлялися в стрільбі

З урахуванням ситуації на східному кордоні України, у Національній академії Державної прикордонної служби імені Б.Хмельницького відбуваються посилені навчання, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на публікацію газети "Є".

Майбутніх прикордонників навчають стріляти і за обмеженої видимості, тренування відбуваються вночі. Курсанти вправляються у стрільбі з автоматів, кулеметів, гранатометів, снайперських гвинтівок. Окрім того, вони відпрацьовують тактичне ведення бою.

Старший викладач кафедри особистої безпеки полковник Ігор Лопаткін каже: "Тренування відбуваються з урахуванням проведення в країні антитерористичної операції. Враховується досвід прикордонників, які брали у ній участь. Такі навчальні стрільби курсантам особливо подобаються".

"Зараз ми відпрацьовуємо техніку стрільби саме в нічних умовах. Сьогодні нашим завданням було знищити диверсійно-розвідувальну групу, - каже курсант прикордонної академії Владислав Галайко. - Вночі стріляти незвично, для декого це важче, ніж удень. Мені ж найкраще вдається працювати зі снайперською гвинтівкою у будь-який час доби".

Нічні бойові стрільби небезпечні, тому викладачі особливу увагу звертають на дотримання заходів безпеки. Усі дії здійснюються лише за командами керівника.

Про життя курсантів та прикордонників читайте на порталі Depo.Хмельницький.