ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому на "хлібні" посади пропонують "парашутистів"

На громадські обговорення представили двійко претендентів на посади в мерії
Depo.
21 березня 2016 10:57
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому на "хлібні" посади пропонують "парашутистів"
У Хмельницькому на "хлібні" посади пропонують "парашутистів"

Відбулися чергові громадські обговорення кандидатів на керівництво комунальним майном та департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 0382.ua.

Обговорювали не стільки кандидатів на начальників управлінь, скільки те, що обговорення як такими не є. А більше нагадують представлення претендентів на керівників управлінь.

Щодо кандидатур, то обидва не хмельничани і у цих сферах не працювали, але готові спробувати.

Отже, потенційним начальником комунального майна є Мирослав Трещов з Дніпропетровщини. Він свого часу був помічником-консультантом народних депутатів, керівником апарату Львівської облдержадміністрації, радником віце-прем’єр -міністра.

Саме тут і виникло обурення у присутніх представників громадськості, зокрема Громадської ради. Вони висловили думку, що це не є обговорення, а фактично представлення уже обраного міським головою кандидата.

"Щоб ми тут не казали – ця людина призначається, – сказав Олександр Папуга. – Якщо вже було заявлено, що буде все демократично, то проводили б конкурс, робили б відбір, було б 5-7 кандидатів, обговорили".

Тут і озвучили свого претендента – голову Громадської ради – Олександра Кривого. Але пояснити чому цю кандидатуру відкинули було нікому, оскільки на обговореннях не було ані міського голови, ані профільного заступника, від влади була лише керуюча справами Юлія Сабій.

Начальником департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів мерія хоче призначити Сергія Борисюка. Він військовий пенсіонер родом з Білорусі, але з 1985 року проживає у Хмельницькому. Має власний бізнес, але в разі призначення, говорить, що припинить ним займатися.

Обговорення відбулися, наступний крок – призначення. Яке, швидше за все, відбудеться самец их безальтернативних кандидатур.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та