У Хмельницькому на чергового скандального забудовника подали в суд

За незаконне будівництво на ТОВ "Діамант" подадуть одразу два позови до суду
Depo.
14 вересня 2016 08:20
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому на чергового скандального забудовника подали в суд
У Хмельницькому на чергового скандального забудовника подали в суд

 Будівництво паркінгу та офісних приміщень на території музичної школи №1 триває вже третій місяць, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Всім".

Робітники працюють від ранку до ночі, встигли вже знести будівлю старої майстерні та вимурувати два поверхи нового приміщення.

 ДАБІ та міська рада вже провели остаточні перевірки та підготували судові позови. У будівельній інспекції розповідають, що направили лист із подібним проханням і до обласної прокуратури.  Прагнуть, щоб забудовник здійснив відповідну перебудову або ж привів ділянку в початковий стан.

Юристи міськради також вже підготували текст судового позову. До того ж його переглянув та підписав мер. У позовній заяві йдеться про відшкодування 182 тисяч 400 гривень за протиправне знищення майна комунальної власності. Адже забудовник порушив законодавчі норми та фактично знищив одне із приміщень об'єкта культурної спадщини, тому, що територія ДМШ  від 2010 року вважається об'єктом культурної спадщини. На початку минулого століття тут був перший у місті кінотеатр "Модерн". Тож за законом ці приміщення дозволено лише реконструюват

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та