У Хмельницькому мізкують куди подіти звалищний газ

Інвестори пропонують утилізацію, владі пропозиція до душі
Depo.
23 серпня 2016 15:39
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому мізкують куди подіти звалищний газ
У Хмельницькому мізкують куди подіти звалищний газ

У Хмельницькій мерії зустрілися з потенційними інвесторами, що обіцяють зайнятися утилізацієюзвалищного газу, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби міськради.

Робочу зустріч із представником ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Альтернативні енергосистеми і технології захисту оточуючого природного середовища" Йорком Майсснером провів особисто міський голова Олександр Симчишин.

Обговорили інвестиційну пропозицію і зійшлись на тому, що після вивчення документації проведуть аналізи звалищного газу з Хмельницького сміттєвого полігону. А вже потому піде мова про необхідну суму грошових вкладень.

Керівництво міста пропозиція потенційних інвесторів зацікавила.

Варто зазначити, що компанія вже має успішний досвід у реалізації подібного проекту в сусідній Вінниці. Нововведення призвели до значного зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище і припинилися пожежі на сміттєзвалищі, а ще - суттєво знизилася загазованість повітря у навколишніх населених пунктах. Наразі інвестиція у проект з переобладнання сміттєзвалища у Вінниці складає понад півтора мільйона євро.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та