ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому мітингують власники та продавці "нетверезих" магазинів

Вони проти заборони продажу горілчаних виробів біля шкіл
Depo.
23 вересня 2015 12:41
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому мітингують власники та продавці "нетверезих" магазинів
У Хмельницькому мітингують власники та продавці "нетверезих" магазинів

Під стінами виконкому зібралось близько 150 людей, які мітингують проти заборони продажу алкоголю ближче ніж 50 метрів від загальноосвітніх навчальних закладів та спортивних шкіл повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на НГП.

Люди вважають, що така заборона потягне за собою скорочення робочих місць та звільнення. Вони стверджують, що алкоголь - це одне з основних джерел доходу будь-якого магазину

Серед людей багато продавців магазинів, що знаходяться неподалік від шкіл та багато представників магазину "Принцип"

Дехто з підприємців взагалі вважає, що прийняття такого рішення протиправним.
"Про здоров'я нації мають дбати в першу чергу у сім'ї, у школі теж щодня мають проводитись виховні бесіди. Чиновники стверджують, що заборона торкнеться лише 17 магазинів. За нашими підрахунками їх буде не менше 40-50. А це закриття відділу з алкоголем і звільнення людини, яка там працювала. В цьому рішенні міської ради я вбачаю перекладання відповідальності на наші плечі, хоча ми і так про неї знаємо. Це справа міліції - ловити за руку тих, хто продає алкоголь неповнолітнім та педагогів - щодня пояснювати дітям, чому цього не можна робити", - перекладає із своїх плечей відповідальність ще один мітингувальник.

"Для нас алкоголь - основне джерело доходу. Якби ще дозволили продавати пиво - можна було б миритись, але повна заборона - це занадто. Це просто банкрутство магазину", - розповідає один з протестувальників.
Про конфлікт інтересів читайте на Depo.Хмельницький