ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому мера вибиратимуть у два тури

Це одно місто на Хмельниччині, в якому проживають понад 90 тисяч виборців
Depo.
8 вересня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому мера вибиратимуть у два тури
У Хмельницькому мера вибиратимуть у два тури

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Є", у 13 містах області, окрім виборів депутатів місцевих рад, 25 жовтня цього року обиратимуть й мерів.

Після зміни законодавства, в деяких містах мерів обиратимуть по-новому. У містах, в яких проживає 90 тисяч або більше виборців, міських голів, скоріше за все, обиратимуть у два тури.

За даними ЦВК, станом на 1 серпня, на Хмельниччині є лише одне місто, в якому приживають понад 90 тисяч виборців. Це - місто Хмельницький. Саме в обласному центрі  зареєстровано понад 204 тисячі виборців, тому міського голову обиратимуть у два тури. До другого туру пройдуть ті кандидати, які наберуть найбільшу кількість голосів. І вже у другому турі саме між ними "розіграють" посаду очільника міста. Однак, у разі, якщо хтось із кандидатів вже в першому турі набере понад 50% голосів, то другого туру не буде.

Ще у 12-ти містах області міського голову оберуть в один тур. Такі вибори пройдуть у Волочиську, Городку, Деражні, Старокостянтинові, Кам'янці-Подільському, Ізяславі, Красилові, Нетішині, Дунаївцях, Полонному, Славуті та Шепетівці.

Про вибори 2015 читайте на Depo.Хмельницький.