У Хмельницькому майже кожний будинок отримає свій газообліковий вузол

Забезпечити та чiткий систематичний облiк газу допоможуть загальнобудинкові лічильники
Depo.
2 липня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому майже кожний будинок отримає свій газообліковий вузол
У Хмельницькому майже кожний будинок отримає свій газообліковий вузол

Хмельничанам встановлять загальнобудинкові лічильники газу, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП

Встановлення загальнобудинкових лiчильникiв споживачам блакитного палива iнiцiювала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
За Законом України "Про ринок природного газу", що набув чинності 1 жовтня 2015 року, постачання природного газу споживачам здійснюється за умови наявності вузла обліку природного газу.

Наразі 8,5% газифікованих квартир міста Хмельницького оснащені індивідуальними лічильниками газу. У 1335 багатоквартирних будинках проживає більше 43000 абонентів, які використовують природний газ без індивідуальних приладів обліку.
На виконання нормативно-правових актів, а також перспективного плану розвитку систем газопостачання у Хмельницькій області, затвердженого НКРЕКП, ПАТ "Хмельницькгаз" виконує роботи із встановлення загальнобудинкових лічильників у багатоквартирних будинках, мешканці яких в повному обсязі чи частково розраховуються за норми споживання та використовують газ для приготування їжі.

Як зазначають фахівці газорозподільчої компанії, забезпечення загальнобудинковими приладами обліку замість індивідуальних дадуть можливість в державних масштабах налагодити централізований облік спожитого природного газу населенням, а газорозподільчій компанії – зекономити тарифні кошти і робочий час. Крiм цього, це дозволить уникнути втрат такого дороговартiсного енергоносiя, як природний газ, та забезпечити його чiткий систематичний облiк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та