У Хмельницькому "ліквідовуватимуть" правовий нігілізм

В місті проведуть чергову декаду правового інформування
Depo.
13 червня 2016 15:20
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому "ліквідовуватимуть" правовий нігілізм
У Хмельницькому "ліквідовуватимуть" правовий нігілізм

До 20-ої річниці Конституції України у Хмельницькому проводять декада правового інформування, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Враховуючи важливе значення Основного Закону України у розвитку незалежної демократичної держави та беручи до уваги рекомендації Хмельницької міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, у Хмельницькому від 15 до 30 червня проводитиметься декада правових знань, присвячена 20-ій річниці Конституції України," –йдеться в розпорядженні міського голови Олександра Симчишина.

Відтак планують провести в обласному центрі низку заходів, спрямованих на підвищення рівня правової освіти та правової культури населення, забезпечення широкого інформування громадян про правову політику держави, діяльність органів влади.

У закладах освіти та культури відбудуться для молоді години права, лекції, засідання правових клубів та правові екскурси за участю працівників правоохоронних органів та органів юстиції, представників правозахисних громадських організацій.

У трудових же колективах підприємств проведуть бесіди з питань реалізації та захисту конституційних прав та свобод громадян.

Окрім того - огляд-конкурс на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної діяльності серед бібліотек Хмельницької централізованої бібліотечної системи.

У навчально-виховних і культурно-освітніх закладах організують книжкові виставки, презентації видань про історію створення Конституції України, її суспільну та правову цінність, оформлюватимуться тематичні стенди, спрямовані на виховання правової культури, поширення знань про конституційні права і свободи людини і громадянина, отримання знань з історії та розвитку державотворення.

Окремо роз’яснюватимуть питання захисту конституційних прав та свобод ув’язненим у рамках роботи сппостережної комісії виконавчого комітету.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та