ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому кандидати в депутати двічі відкривали один і той самий стадіон

До того ж, спортмайданчик облаштований за спонсорські кошти
Depo.
13 жовтня 2015 09:27
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому кандидати в депутати двічі відкривали один і той самий стадіон
У Хмельницькому кандидати в депутати двічі відкривали один і той самий стадіон

Не пройшло й тижня, як один за одним представники “Батьківщини”, а потім “Солідарності” разом з претендентом в мери “відкривали” стадіон, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту ОПОРИ.

Кандидат від ВО “Батьківщина” Олександр Скочеляс, який виступав на урочистому відкритті минулого тижня, то йому належить ініціатива висадити дерева вздовж стадіону.

Представники ж “Солідарності” Валентин Магаляс, Сергій Мельник та кандидат на посаду міського голови Хмельницького Сергій Мандзій заявляли теж про свою причетність до реконструкції.

“Ми представляєм тут команду Президента. Це команда реальних справ. Я з гордістю і з приємністю сьогодні хочу показати результат нашої роботи. Ми буквально за два місяці, яке було занедбане поле, ви всі бачили, знаєте, і сьогодні тут такий прекрасний стадіон,” - зазначив Валентин Магаляс у своїй промові.

А журналістам пан Валентин розповів, що замовником робіт з облаштування виступив він ще влітку. Але, як каже, тоді він ще не планував йти в депутати.

Варто додати, що у першій половині дня стадіон буде використовувати навчальний заклад, а пізніше усі заняття там відбуватимуться на комерційній основі.

ОПОРА вважає, що відремонтований за кошти спонсорів стадіон кандидати використали для власної політичної реклами. Фінансування ж передвиборної агітації може здійснюватися лише за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів кандидатів, що обумовлене вітчизняним законодавством. Відтак, абороняється використання для передвиборної агітації коштів з інших джерел.

 

 

 

 

 

Більше про хід виборчих процесів в області читайте на сайті Depo.Хмельницький.