У Хмельницькому хочуть звести 30-поверхівку на березі Південного Бугу

Висотку, в якій розмістяться дві сотні квартир, магазини, офіси і розважальні заклади, хочуть втиснути на двох сотках берегу
Depo.
5 жовтня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому хочуть звести 30-поверхівку на березі Південного Бугу
У Хмельницькому хочуть звести 30-поверхівку на березі Південного Бугу

У Хмельницькому на березі Південного Бугу хочуть звести чергового "монстра", передає Depo.Хмельницький.

Як повідомив у Фейсбуці головний архітектор міста Олексій Панасюк, зведення багатоповерхівки вже зчинило галас.

На позачерговому засіданні містобудівної ради розглянули питання будівництва 30-поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгівельно-офісними приміщеннями та закладами ресторанного господарства по вул. Камянецькій 2а в м. Хмельницькому.

У Хмельницькому хочуть звести 30-поверхівку на березі Південного Бугу - фото 1

"На розгляді були представлені матеріали містобудівного розрахунку (архітектор П. Мартинюк). Земельна ділянка, площею 0.25 га, на якій заплановано багатоповерхове будівництво розташована у центральній частині міста біля р. Південний Буг. Проектом передбачено будівлю на 30 поверхів, умовною висотою 73.5 м, із загальною кількістю квартир -190, площею – 16050 м2, та не житловими приміщеннями – 12950 м2. Відсоток забудови земельної ділянки складатиме 90% . Основна частина паркувальних місць передбачена на відстані до 800м. Прибудинкові майданчики розташовані на землі комунальної власності, на яку укладено договір оренди. . Сам проект пройшов експертизу мінрегіонбуду, та має усі необхідні дозволи та погодження, отримано дозвіл на будівництво", - написав архітектор.

Думки учасників засідання розділилися. В основному через те, що таку високу споруду планують звести на надто малому клаптику землі та через те, що парковка спричинить незручності відпочивальникам, адже розташується впритул до річки.

Свої зауваження були і у представників МНС, що до підвищеної поверховості будівлі.

Зрештою, архітектурно-містобудівна рада рекомендувала повторно розглянути дане питання, із розглядом самого проекту та висновком експертизи. детальної розробки містобудівної ситуації, розгортки вздовж набережної річки Південний Буг. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт