У Хмельницькому фіскалів готують у надсучасних умовах

На Хмельниччині ефективно працює сучасний спеціалізований центр підготовки фахівців фіскальної служби
Depo.
26 серпня 2016 10:17
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому фіскалів готують у надсучасних умовах
У Хмельницькому фіскалів готують у надсучасних умовах

Навчальний центр у Хмельницькому є територіальним підрозділом фіскальної служби, який здійснює спеціальну та спеціалізовану підготовку особового складу служби, підвищує рівень професійної компетенції фахівців митної справи, повідомляє Depo.Хмельницький.

При цьому застосовуються новітні методи та практичний досвід спеціалістів департаменту.

Фахівцями департаменту впроваджуються новітні технічні засоби митного контролю, здійснюється спеціалізована підготовка операторів аналізу рентгенівських зображень, отриманих за допомогою інспекційно-доглядових комплексів.

Постійно модернізується навчально-матеріальна база. У центрі створено сучасний комплекс з умовним автомобільним пунктом пропуску, залізничним пасажирським вагоном, вантажним автомобільним напівпричепом, автоцистерною, кінологічним тренувальним комплексом та вольєрами на 30 собак.

Для слухачів облаштовані спеціалізовані аудиторії та кабінети інформаційно-комунікаційних технологій, ефективно використовуються інформаційні ресурси – Інтернет та єдина автоматизована система.

Значна увага приділяється здійсненню кінологічного забезпечення, оскільки це є одним з основних завдань департаменту. Програма підготовки кінологічних команд включає первинну підготовку та спеціальний курс з пошуку наркотичних засобів, зброї та боєприпасів, тютюнових виробів, грошових знаків у вигляді банкнот та іншого. У складі мобільних кінологічних команд фахівці беруть участь у службових заходах у пунктах пропуску у зонах митного контролю.

Крім того, для обміну досвідом щодо умінь і навичок ефективного застосування службових собак для своєчасного виявлення та запобігання фактів контрабанди та митних правопорушень кінологічні команди беруть активну участь у міжнародних змаганнях і навчальних поїздках за кордон.

Враховуючи матеріально-технічне забезпечення департаменту, професіоналізм його фахівці та потенційні можливості керівництвом ДФС ініційовано заявку щодо надання йому статусу Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації.

16 липня 2016 року було підписано "Меморандум про взаєморозуміння між Всесвітньою митною організацією і Державною фіскальною службою України про створення Регіонального навчального кінологічного центру Всесвітньої митної організації в м. Хмельницький, Україна", яким фактично цей статус і було затверджено.

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті