ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому думають, як залучити громаду до охорони порядку

Силовики радились, яким чином можна забезпечити спільні відпрацювання на вулицях міста
Depo.
15 березня 2016 14:01
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому думають, як залучити громаду до охорони порядку
У Хмельницькому думають, як залучити громаду до охорони порядку

Про те, як забезпечити взаємодію правоохоронців і громадян задля забезпечення порядку на вулицях обласного центру, говорили сьогодні в міській раді, передає Depo.Хмельницький.

"Раніше члени громадських формувань заступали на чергування спільно із патрульно-постовою службою. Зараз, у зв’язку з переходом у поліцію, ППС ліквідовано, натомість створено патрульну поліцію, де не передбачено спільні патрулювання разом із формуваннями", - каже головний поліцейський Хмельницького Володимир Калашнік.

Водночас, Закон України "Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону" не втратив свою чинність і у зв’язку з цим постає питання: як в обласному центрі здійснювати спільні патрулювання?

На даному етапі учасники наради вирішили, що члени громадських формувань надаватимуть практичну допомогу під час масових заходів у місті, спільних відпрацювань тощо, та все ж питання залишається відкритим.

Громадян закликають не залишатися осторонь процесу і надавати свої пропозиції щодо спільного забезпечення порядку в Хмельницькому.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та